UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koncert mógł podobać się bardziej albo mniej. Jedno natomiast trzeba przyznać; muzyka Przemka Maleńczyka i jego Kapeli to nietuzinkowa propozycja. Przemyślana aranżacyjnie i kompozycyjnie, z bardzo interesującymi tekstami. Reszta jest kwestią gustu. Jeśli ktoś twierdzi, że jest to "ogniskowe granie na 3 funtach" to nie wie o czym mówi albo pił piwo i gadał zamiast słuchać. A było, moim zadaniem, czego.

terry tarnowski

Anuluj