UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
muzycy niezli, ale muza strasznie nudna i przewidywalna. wokal porazka. zwykle ogniskowe piosenki na 3 tych samych akordach. mjazzga obnizyla poziom tym koncertem.
kkukku
muzycy niezli, ale muza strasznie nudna i przewidywalna. wokal porazka. zwykle ogniskowe piosenki na 3 tych samych akordach. mjazzga obnizyla poziom tym koncertem.
kkukku