UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

muzycy niezli, ale muza strasznie nudna i przewidywalna. wokal porazka. zwykle ogniskowe piosenki na 3 tych samych akordach. mjazzga obnizyla poziom tym koncertem.

kkukku

Anuluj