UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe była monitorowana całą noc a "Dziś w godzinach południowych dostaliśmy informację, że rzeką Kumielą spływają duże warstwy lodu wraz z gałęziami i kawałkami drzew, które zbierają się w okolicach szpitala przy ul. Zw. Jaszczurczego" - tylko, że to mój znajomy zadzwonił koło południa.


Anuluj