UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ciekawe była monitorowana całą noc a "Dziś w godzinach południowych dostaliśmy informację, że rzeką Kumielą spływają duże warstwy lodu wraz z gałęziami i kawałkami drzew, które zbierają się w okolicach szpitala przy ul. Zw. Jaszczurczego" - tylko, że to mój znajomy zadzwonił koło południa.