UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo chciałabym, żeby w tamtych czasach istniała ulica Armii Krajowej. Niestety chodziło o Armię Czerwoną. Dziękuję za czujność :)

Anieze

Anuluj