UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo chciałabym, żeby w tamtych czasach istniała ulica Armii Krajowej. Niestety chodziło o Armię Czerwoną. Dziękuję za czujność :)
Anieze
Bardzo chciałabym, żeby w tamtych czasach istniała ulica Armii Krajowej. Niestety chodziło o Armię Czerwoną. Dziękuję za czujność :)
Anieze