UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Prognozy mówiły do zeszłego wtorku, ze będzie w okolicach -1/0 st. Sama widziałam, więc wiem. Dopiero w czwartek uszczegółowili i mówiło się że będzie +1.A jak jest? +5!
Prognozy mówiły do zeszłego wtorku, ze będzie w okolicach -1/0 st. Sama widziałam, więc wiem. Dopiero w czwartek uszczegółowili i mówiło się że będzie +1.A jak jest? +5!