UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
gdzie to dobre produkowane kiedyś piwo. to co teraz produkują to szcz. .. nie do wypicia. jest to opinia piwoszy z którą powinni się liczyć. elbląskie piwo takie jakie było w latach50,60,to było piwo, które się wypijało z wielkim smakiem.
piwosz piwa ale dobrego