UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nieźle Was dusi zawiść, kochani. Chłopakom poszczęściło się w życiu, na pewno ich udział w serialu nie można nazwać statystowaniem, mylicie pojęcia. Ktoś zarabia więcej niż Wy i już od razu musicie go obsmarować. Nieładnie drodzy polaczkowie. Tak jesteście zorientowani w świecie prawdziwego aktorstwa, to dlaczego szukacie go w serialach, a nie w teatrze? koneserzy sztuki!

pisklak

Anuluj