UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skończcie z tymi beznadziejnymi komentarzami!!! Wciąż to samo - wieczne narzekanie. Może lepiej przeczytać książkę niż marnować czas na pisanie bzdur!

zniesamaczona

Anuluj