UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skończcie z tymi beznadziejnymi komentarzami!!! Wciąż to samo - wieczne narzekanie. Może lepiej przeczytać książkę niż marnować czas na pisanie bzdur!
zniesamaczona
Skończcie z tymi beznadziejnymi komentarzami!!! Wciąż to samo - wieczne narzekanie. Może lepiej przeczytać książkę niż marnować czas na pisanie bzdur!
zniesamaczona