UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pragnę nieskromnie zauważyć, że GWIAZDY to są na niebie. Michael Jackson mógł sie tak nazywać. Cóż za profanacja.

nieomylnie omylny

Anuluj