UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak fajna promocja bezrobocia albo ofert pracy typu: zatrudnie niepełnosprawnego, inwalidę, po studiach, trzy jezyki obce, a płacimy za to 1200-1500 brutto i bezczelnie dopisza - do uzgodnienia :-D Nawet za 2 tys netto samemu ciezko wyzyć a co dopeiro za 1500 netto i o zgrozo brutto :) TAK! Promocja miasta! Wsi. Ludzie blokują innych porpzez przepisy, które więcej szkodza niż dają pożytku. Wymyślili system i kontynuują go jak barany be be bee i nie moga inaczej zatrudniać. chory kraj! Promocja miasta? chyba tylko ryska.


Anuluj