UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spóldzielnie mieszkaniowe pobieraja co miesiąc opłate za tzw. konserwcje anten zbiorczych z których nikt już nie korzysta. 99% ludzi ma kablówki albo anteny satelitarne ale od każdego pobierają opłatę. To jawne złodziejstwo zakrawajace na zainteresowanie prokuratury !

Awers

Anuluj