UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Spóldzielnie mieszkaniowe pobieraja co miesiąc opłate za tzw. konserwcje anten zbiorczych z których nikt już nie korzysta. 99% ludzi ma kablówki albo anteny satelitarne ale od każdego pobierają opłatę. To jawne złodziejstwo zakrawajace na zainteresowanie prokuratury !
Awers