UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz czekamy aż spółdzielnie mieszkaniowe wymienią anteny aby można było odbierać cyfrowy sygnał. Może im z 3 miechy nie zapłacę :)

haijtaj

Anuluj