UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witam. Myślę, że z tym i innymi bardzo ważnymi problemami naszego Miasta upora się przyszła Pani Prezydent, którą mam nadzieję wybierzemy. A osoby, które zgłaszają tak merytoryczne uwagi i rozwiązania będą chciały współpracować dla wspólnego dobra. Wyrazy uznania dla wszystkich służb ratowniczych

Dalia

Anuluj