UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witam. Myślę, że z tym i innymi bardzo ważnymi problemami naszego Miasta upora się przyszła Pani Prezydent, którą mam nadzieję wybierzemy. A osoby, które zgłaszają tak merytoryczne uwagi i rozwiązania będą chciały współpracować dla wspólnego dobra. Wyrazy uznania dla wszystkich służb ratowniczych
Dalia