UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odsyłam do mojego artykułu z dnia 28.12.2011r na PortElu pt. " Czy grozi nam powódż ". Wiele osób napisało że chyba jestem niespełna rozumu. No i stało się. Nie chodzi mi o udowadnianie że miałem rację na podstawie sytucji pogodowej i doświadczeń z lat poprzednich. Należy mieć na względzie, że to się może powtorzyć jeszce tej zimy jak Zalew nie zamrażnie. A na przyszłość, nalezy pilnie wybudować dwie tamy ( wrota), na Kanale i Nogacie i będzie po kłopocie.
Sławek - Jurek