UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Hmmm, gdyby bylo duzo VIPow napewno usadzono by ich w pierwszym rzedzie, a na zdjeciach widac, ze w pierwszym rzedzie siedza "normalni" ludzie. .. .

cuda na kiju

Anuluj