UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Hmmm, gdyby bylo duzo VIPow napewno usadzono by ich w pierwszym rzedzie, a na zdjeciach widac, ze w pierwszym rzedzie siedza "normalni" ludzie. .. .
cuda na kiju
Hmmm, gdyby bylo duzo VIPow napewno usadzono by ich w pierwszym rzedzie, a na zdjeciach widac, ze w pierwszym rzedzie siedza "normalni" ludzie. .. .
cuda na kiju