UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tja, każdy ma swoją wersję historii. Ja mały byłem, ale pamietam dobrze jakie zadymy były na 1-maja, i jak naiwnie młodzi ludzie czasem dawali się nabierać na prowokacje MO, czy raczej SB. .. i co "zabawne" dzisiejsza policja stosuje te same metody przy różnych zamieszkach na tle społecznym - których u nas jeszcze stosunkowo mało, ale niebawem się pewnie zacznie.
Duch Czasu