UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli te krótkie informacje porównujesz z tym artykułem i wypowiedziami poszczególnych osób to gratuluję. Start był, jest i będzie elbląski. a kibice zawsze będą ze swoim Startem !
Jasność niezalogowany
Jeżeli te krótkie informacje porównujesz z tym artykułem i wypowiedziami poszczególnych osób to gratuluję. Start był, jest i będzie elbląski. a kibice zawsze będą ze swoim Startem !
Jasność niezalogowany