UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli te krótkie informacje porównujesz z tym artykułem i wypowiedziami poszczególnych osób to gratuluję. Start był, jest i będzie elbląski. a kibice zawsze będą ze swoim Startem !

Jasność niezalogowany

Anuluj