UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
świetna inicjatywa z tym meczem. Nowi ludzie w Starcie zrozumieli, że trzeba wyjść do elblążan i pokazać im, że Start to nasz drużyna. Szkoda tylko, że autorka napisała relację bliźniaczo podobną do tej ze strony kibiców.
szczypiornistka