UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

świetna inicjatywa z tym meczem. Nowi ludzie w Starcie zrozumieli, że trzeba wyjść do elblążan i pokazać im, że Start to nasz drużyna. Szkoda tylko, że autorka napisała relację bliźniaczo podobną do tej ze strony kibiców.

szczypiornistka

Anuluj