UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
czyściocha -z prawdziwego zdażenia jest najlepszą gożałą. kiedyś najgorsza wódka to ta z niebieską kartką -karbituwa- ale już jej nie ma. Z czerwoną kartką dużo nie odbiegała też smierdziała i paliła nie muiłosiernie. to się zmieniło -takich wódek już nie ma -wybór jest duży ale najlepsze są POLSKIE z dobrej wytworni. kupione w dobrym sklepie.
INWALIDA