UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Cenzura bo ktoś napisał prawdę o komentujących obrażających pogorzelców!!!! Brawo. Brawo. Brawo redakcjo.
wiesniak
Cenzura bo ktoś napisał prawdę o komentujących obrażających pogorzelców!!!! Brawo. Brawo. Brawo redakcjo.
wiesniak