UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszyscy chętnie wspominają tamte chwile, ale nikt nie zauważył że Lech Wałęsa był wczoraj w Elblągu. Nawet portel przegapił tę wizytę ?Można nie kochać Wałęsy, ale jednak Świat Go zna, a elblążanie Go nie zauważyli?
mirabelka