UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

to sie robi nudne, ja pamietam ze zostalam wywieziona do babci na wies zeby ci nie zrbili nam krzywdy a mialam tylko dwa lata i cos z tego pamietam jak zwykle polityka rzadzi wszyscy robia dla polityki a cos z tego jest nic coraz gorzej niz jest


Anuluj