UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a gzie w elblagu byly te bitwy i milicja strzelala, ze kule lataly po wszystkich ulicach. ta wystawa to wielka bzdura. zrobiona chyba pod kaczora i reszty naszych herosow. mialem wtedy 18 lat. cos na ten temat wiem. zaznaczam, ze nigdy nie nalezalem do zms(to taka owczesna organizacja mlodziezowa, jesli ktos nie wie, albo nie pamieta). zginal czlowiek na ul 1maja pod barem mlecznym, ktory w tym czasie tam sie znajdowal(teraz jest tam piuzzeria), to tyle. o tym bylo w elblagu glosno i wszyscy o tym. slyszeli. pozostala dwojka zginela napewno nie w elblagu. stalo kilka czolgow na placu ktory nazywal sie placem jednosci narodu, a ktory elblazanie nazywali placem czerwonym, a to ze wzgledu na kolor celanegomialu ktorym byl wylozony. jak pamietam to strzelili jeden raz slepakiem, pewnie na postrach, zeby ludzi postraszyc, a przy okazji zarobic jakis awansik. to tyle
LXVII