UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak zwykle w Elblagu, wystawa na odpir. .. dol, aby była, by ludzie się nie czepiali. A jak ma ą wystawę obejżec osoba niepełnosprawna na wózku, lub o kulach, lub niewidoma ?Wystawę robią durnie bez wobrazni, ze tacy ludzie też są i zyją w Elblągu.
Alojzy