Pani Aniu! To nie piłka nożna, a więc nie 4-5-2,a 4-2!!! A poza tym bardzo fajne zdjęcia. paterek
Pani Aniu! To nie piłka nożna, a więc nie 4-5-2,a 4-2!!! A poza tym bardzo fajne zdjęcia.