UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

było, było i się zmyło. .. .i tyle po zwycięstwie. Pisałem to juz wiele RAZY. Nie wchodzi się do tej samej rzeki. .. PANIE FONFEREK. .. Pan już był w poprzedniej kumieli.


Anuluj