UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

250 km/h na autostradzie? to jeszcze podaj numer rejestracyjny i dokladna date i godzine kiedy bedziesz, by policja cie mogla namierzyc :) szkoda, ze w Polsce mandat za przekroczenie predkosci jest tylko do 500zl, zapraszam do Anglii gdzie za przekroczenie predkosci dostaniesz ok. 2000funtow mandatu i odechce ci sie takich szpanerskich popisow :)

yhh...

Anuluj