UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie się pisze o motorach, wypadkach itp pod artykulem sportowym o meczu pilki recznej ? Idioci. Reczniarzom zycze powodzenia, utrzymajcie sie w lidze obojetnie na ktorym miejscu. I uwielbiam Wasilenke :)

fankaa

Anuluj