UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie się pisze o motorach, wypadkach itp pod artykulem sportowym o meczu pilki recznej ? Idioci. Reczniarzom zycze powodzenia, utrzymajcie sie w lidze obojetnie na ktorym miejscu. I uwielbiam Wasilenke :)
fankaa