UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zabijaj, tylko pamietaj ze raczej zabijesz siebie :) przy uderzeniu z samochodem zwykle cierpia tylko motocyklisci. Ale zapominacie o tym i jezdzicie jak swiete krowy myslac ze wam sie wszystko nalezy. .
a.ha