UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

zabijaj, tylko pamietaj ze raczej zabijesz siebie :) przy uderzeniu z samochodem zwykle cierpia tylko motocyklisci. Ale zapominacie o tym i jezdzicie jak swiete krowy myslac ze wam sie wszystko nalezy. .

a.ha

Anuluj