UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Grać nie umieją i tyle. Ja tam jeżdże sobie motorem i baranki pamiętajcie, jak widzicie biało niebieski motor Suzuki katana to zjeżdżać na prawy pas na obwodnicy elbląga bo pozabijam!!
Motocyklista z dużym doświadcz