UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Grać nie umieją i tyle. Ja tam jeżdże sobie motorem i baranki pamiętajcie, jak widzicie biało niebieski motor Suzuki katana to zjeżdżać na prawy pas na obwodnicy elbląga bo pozabijam!!

Motocyklista z dużym doświadcz

Anuluj