UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fachowcy i krytykanci fotelik i podwyższenie siedziska nie kupuje się do wieku tylko do wzrostu. Moje dziecko przestało używać tego typu urządzeń w wieku 6 lat bo głowa wystawała mu zarówno powyżej oparcia fotelika jak i fotela w samochodzie, a nie muszę chyba czym to grozi w razie stłuczki. Pomyślcie trochę zanim zaczniecie krytykować wszystko dookoła.

J23

Anuluj