UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak może być wina kierowcy ciagnika, skoro kierujaca kobieta udeża w tył drugiej przyczepy?Według kodeksu kobieta nie zachowała bezpiecznej odległosci.


Anuluj