UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak może być wina kierowcy ciagnika, skoro kierujaca kobieta udeża w tył drugiej przyczepy?Według kodeksu kobieta nie zachowała bezpiecznej odległosci.
Jak może być wina kierowcy ciagnika, skoro kierujaca kobieta udeża w tył drugiej przyczepy?Według kodeksu kobieta nie zachowała bezpiecznej odległosci.