UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a do jakiego wieku wymagane jest jezdzic w foteliku?? bo moim zdaniem 7letni chlopiec juz jest duzy zeby podrózowac z foteliku.


Anuluj