UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejny wypadek na tym odcinku drogi. Jedynie sygnalizacja świetlna w tym miejscu dałaby poprawę sytuacji. Inaczej będzie jeszcze gorzej zwłaszcza zimą. Jeżdżę tą drogą i widzę co się tam w tym miejscu dzieje - i tak dziwne że tak mało wypadków jest.

Miroslaaw

Anuluj