UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ukarac babe mandatem za przewozenie dziecka bez fotelika. Na wodke maja a na fotelik ich nie stac patologia!!!
ukarac babe mandatem za przewozenie dziecka bez fotelika. Na wodke maja a na fotelik ich nie stac patologia!!!