UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
dlaczego rolasy jezdza siodemka?? nie moga gruntowymi drogami sie przemieszczac!!! tylko bloto na jezdnie nanosza powiini ich za to mandatami karac!!! tak jak w niemczech
dlaczego rolasy jezdza siodemka?? nie moga gruntowymi drogami sie przemieszczac!!! tylko bloto na jezdnie nanosza powiini ich za to mandatami karac!!! tak jak w niemczech