UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dlaczego rolasy jezdza siodemka?? nie moga gruntowymi drogami sie przemieszczac!!! tylko bloto na jezdnie nanosza powiini ich za to mandatami karac!!! tak jak w niemczech


Anuluj