UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
najlepiej mi się słucha relacji mieszkanców którzy mieli indywidualne spotkania z Vprez Lewandowskim- by rozwiązać jakis problem np. mieszkaniowy. Format rozmowy - monologu odbiega daleko od standartów. ale poki wydaje takim że nikt nic nie wiem bo nie udowodni, to życze dalszych sukcesów i dobrego samopoczucia