UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
TY, "Mieszkańcy", podpisuj się tylko za swoją grupę, czyli tych spod budki z piwem. I tam wylewaj swoje frustracje.
xvdsg
TY, "Mieszkańcy", podpisuj się tylko za swoją grupę, czyli tych spod budki z piwem. I tam wylewaj swoje frustracje.
xvdsg