UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
My Wam tego nie odpuścimy ,urzędasy : http://www.beta.tv.elblag.pl/artykuly/6/1823/getto_przy_chopina?/ Zrobimy Wam prezent śiwiateczno-noworoczny juz niedługo.
Mieszkańcy
My Wam tego nie odpuścimy ,urzędasy : http://www.beta.tv.elblag.pl/artykuly/6/1823/getto_przy_chopina?/ Zrobimy Wam prezent śiwiateczno-noworoczny juz niedługo.
Mieszkańcy