UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pięknieje nasza Starówka, ale gównie za sprawą prywatnych inwestorów, dobrze że są jeszcze pracowici i zamożni ludzie, a choinka ustrojona świątecznie, to bardzo piękny do niej dodatek !
Pięknieje nasza Starówka, ale gównie za sprawą prywatnych inwestorów, dobrze że są jeszcze pracowici i zamożni ludzie, a choinka ustrojona świątecznie, to bardzo piękny do niej dodatek !