UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pięknieje nasza Starówka, ale gównie za sprawą prywatnych inwestorów, dobrze że są jeszcze pracowici i zamożni ludzie, a choinka ustrojona świątecznie, to bardzo piękny do niej dodatek !


Anuluj