UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wiecznie skwaszone, konformistycznie poukrywane w internecie elbląskie gęby, ciągle narzekające, wietrzące spiski, złe na cały świat, samotne, smutne i z muchami w nochalach, bezlitosne dla innych, spolegliwe dla mocniejszych, tchórzliwe, bez odwagi, szacunku dla chcących coś robić, bezpardonowo i z ukrycia krytykujące, ciągle na NIE, bezinteresownie szkodliwe. .. Gdyby pokazano zdjęcia z biur galerii z dębowymi biurkami, krzesłami z kości słoniowej i oświetleniem dizajnerskim, to byłoby larum, ze podatnik płaci a oni sobie luksusowe sprzęty kupują. Oto cała prawda o WAS elblążanie. Zacznijcie naprawę świata od samych siebie i własnego otoczenia, pochwalcie się jeden z drugim co uczyniliście, miejcie odwagę, której Wam brakuje do spraw ważniejszych.
galerianka amatorka