UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy prezydent miasta i jego szanowna ekipa nie widzi, że na tym skrzyżowaniu do wypadkow dochodzi co miesiac, a nawet 2x dziennie i trzeba coś z tym zrobić, moze postawić straż miejską, policjanta itd. , zacznijmy zapobiegać i szanowac zdrowie i życie wspolmieszkańców. W końcu nikt nikogo na siłę na stanowisko prezydenta miasta nie ciągnął. Albo bierzemy się do roboty, albo jak nie dajemy radę zwalniamy miejsce dla lepszego.


Anuluj