UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Śmieszne kary w tym naszym kraju ciągle są, za spowodowanie wypadku z udzialem 3 aut, kara jak za jazdę bez pasów. To samo dotyczy pijanych kierowców, nie ma kar w realu, to chleja i jadą. Słabe Państwo, prokuratura i sądy, tylko policja się naugania, a inni wypuszczą i tak dalej. aż się w końcu spoleczeństwo wkurzy na to dziadowstwo.