UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Portel. pl !!! DZIĘKUJĘ, że pokazałeś najważniejszą część tablic rejestracyjnych!!!. .. .. NE. .. .Bo zaraz cudowni i nieskazitelni ELBLĄŻANIE rzuciliby oskarżenia na NEB. Sama jeżdżę na NEB i wcale się tego nie wstydzę! Jeśli mamy już wytykać, że NEB są gorszymi kierowcami, to zapraszam najpierw na elbląskie drogi - popatrzcie jak "potrafią jeździć" NE! Nie ważne czy NEB czy NE! Jeden jeździ lepiej drugi gorzej i już! sprawa prosta. ..

Joanna_

Anuluj