UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dlaczego oni stoją na jezdni i blokują ruch, mam nadzieje że wszyscy dostali po mandacie karnym za to
boss.
Dlaczego oni stoją na jezdni i blokują ruch, mam nadzieje że wszyscy dostali po mandacie karnym za to
boss.