UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale było fajnie-przy sobocie po robocie bardzo dużo ubawów za psie grosze, kina oblegane a było ich siedem, -bilet psie grosze, kupywało się abonament za pół ceny na cały tydzien lub miesiąc, letnia pora-majówki w bażantarni, tramwaj dojeżdzał pod samą muszle. tłumy ludzi w bażantarni-było gdzie odpocząc pełno ławek do posiedzenia i nie zdewastowanych, czynna restauracja mysliwska, napoje i lody sprzedawane na zewnątrz. stare to czasy ale tak było.

MIESZKANIEC ELBLĄGA

Anuluj