UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skad wy wzieliście tyle gdańskich programów jak np. TV2 w Elblągu było jakoś w latach 80-tych a regionalne TVP Gdańsk jeszcze później. Stereo w radiu też przyszło pod koniec lat 80,radiowa Trójka
Skad wy wzieliście tyle gdańskich programów jak np. TV2 w Elblągu było jakoś w latach 80-tych a regionalne TVP Gdańsk jeszcze później. Stereo w radiu też przyszło pod koniec lat 80,radiowa Trójka