UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czemu na tę trzecią próbę generalną nie wpuszczano wszystkich widzów tylko tych, którzy mieli "wejściówki"? A jeśli trzeba bylo mieć wejściówki, dlaczego nigdzie nie było takiej informacji? Zawsze na próbę można było wejść bez problemu, skąd ta zmiana?


Anuluj