UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

szkoda wspaniałych pięknych drzew na ul. wojska polskiego, pięknych lip na ul mickiewicza, i grunwaldzkiej, wyniszczony park modrzewie jak i sąsiednie ulice przez psy. szkoda-nie szanujemy przyrody. do tego jeszcze się dokładają inni zwolennicy wycinki drzew-przykład-wycięte piękne lipy po lewej stronie ulicy na cmentarz dębica. komu yo przeszkadzało. elbląg i okolice słyną z wycinki drzew-przykład droga elbląg malbork. w cześci drogi przynależnej do woj war. maz. wycięto już 70 procent lip. tłumacząc to wzrostem bezpieczenstwa -odsyłam do statystyki.

MIESZKANIEC ELBLĄGA

Anuluj