UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy gdzieś poza Polską i ewentualnie blokiem wschodnim praktykuje się coś takiego jak honorowe krwiodawstwo?
Czy gdzieś poza Polską i ewentualnie blokiem wschodnim praktykuje się coś takiego jak honorowe krwiodawstwo?